Προηγούμενα Δ.Σ. - AKOKD

Go to content

Main menu:

Προηγούμενα Δ.Σ.

Ομοσπονδία


Δ
ΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ
Α΄ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ – ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΠΟ ΙΔΡΥΣΕΩΣ




Ίδρυση 12-05-1969 έως 26-01-1976

Πρόεδρος: Ιωάννης Μπορτολής

Γ.Γραμματέας: Αναστάσιος Τσόντος (έως 10-05-1976)

Ταμίας:
Λυκούργος Βίδρος

Αντιπρόεδρος:  Αρίστος Παυλαντωνέας (έως 03-10-1970)

Μέλος : Αλκιβιάδης Ιερωνυμίδης

Μέλος: Ανδρεάς Καταλειφός (από 30-06-1971 Αντιπρόεδρος)

Μέλος: Απόστολος Βροντουλάκης



27-01-1976

Πρόεδρος:
Γεώργιος Καβρουλάκης

Γ.Γραμματέας: Αναστάσιος Τσόντος (έως 10-05-1976)

Ελευθέριος Γεωργακάκης (εως 16-06-1977)

Αντιπρόεδρος:
Ανδρεάς Καταλειφός

Ταμίας:
Λυκούργος Βίδρος

Μέλος:
Αλκιβιάδης Ιερωνυμίδης έως 16-06-1977)



20-09-1977


Πρόεδρος :  Γεώργιος Καβρουλάκης

Γ. Γραμματέας:
Αντώνιος Κουνδουράκης (έως 22-06-1978)

Ταμίας :
Λυκούργος Βίδρος (έως 11-08-1978)

Αντιπρόεδρος:Ανδρέας Κταλειφός

Μέλος: Νικόλαος Περράκης

Μέλος
:  Θεόδωρος Λεβεντάκης

Μέλος: Γεώργιος Ζιμπάς (έως 11-08-1978)(έως 25-02-1979 Γ.Γραμματ)



25-02-1979 έως 21-03-1981

Πρόεδρος: Νικηφόρος Φυτράκης

Γ.Γραμματέας:  Εμμανουήλ Καλλιγέρης

Αντιπρόεδρος
: Αντώνιος Φουρναράκης

Ταμίας:  Λυκούργος Βίδρος

Μέλος:
Ιωάννης Κυριανιτάκης

Μέλος:Σταυρός Χατζζηδάκης

Μέλος:
Ηλίας Δημάκος



22-03-1981 έως 28-05-1983

Πρόεδρος: Νικηφόρος Φυτράκης

Γ.Γραμματέας:  Εμμανουήλ Καλλιγέρης

Αντιπρόεδρος
: Μαρκος Λαγογιάννης

Ταμίας: Λυκούργος Βίδρος

Μέλος:
Ιωάννης Κυριανιτάκης

Μέλος:
Σταύρος Χατζηδάκης

Μέλος:
Ηλίας Δημάκος



29-05-1983 έως 18-05-1985

Πρόεδρος: Νικηφόρος Φυτράκης

Γ.Γραμματέας:  Παπαδάκης Ιωάννης

Αντιπρόεδρος
: Μάρκος Λαγογιάννης

Ταμίας:  Λυκούργος Βίδρος

Μέλος:
Ιωάννης Κυριανιτάκης

Μέλος
: Μιχαήλ Μαριδάκης

Μέλος:
Ηλίας Δημάκος



19-05-1985 έως 23-05-1987

Πρόεδρος: Ιωάννης Παπαδάκης

Γ.Γραμματέας:  Εμμανουήλ Καλλιγέρης

ΑντιπρόεδροςΑντώνης Φουρναράκης

Ταμίας:  Γεωργιος Στρατηγάκης

Μέλος:Ιωάννης Κυριανιτάκης

Μέλος Μιχαήλ Μαριδάκης

Μέλος:Ηλίας Δημάκος



24-05-1987 έως 20-05-1989

Πρόεδρος: Ιωάννης Παπαδάκης

Γ.Γραμματέας:  Εμμανουήλ Καλλιγέρης

Αντιπρόεδρος
: Αντώνης Φουρναράκης

Ταμίας: Γεωργιος Στρατηγάκης

Μέλος:
Ιωάννης Κυριανιτάκης

Μέλος
: Μιχαήλ Λέκκας

Μέλος:
Ηλίας Δημάκος



21-05-1989 έως 25-05-1991

Πρόεδρος: Ιωάννης Παπαδάκης

Γ.Γραμματέας: Εμμανουήλ Καλλιγέρης

Αντιπρόεδρος
: Χαράλαμπος Μαρινάκης

Ταμίας: Γεωργιος Στρατηγάκης

Μέλος:
Ιωάννης Κυριανιτάκης

Μέλος Μιχαήλ Λέκκας

Μέλος:
Ηλίας Δημάκος



26-05-1991 έως 08-05-1993

Πρόεδρος: Εμμανουήλ Καλλιγέρης

Γ.Γραμματέας: Νικόλαος Καλογερής

Αντιπρόεδρος
: Ιωάννης Παπαδάκης

Ταμίας: Παρασκευάς Βογιατζάκης

Μέλος:
Ιωάννης Κυριανιτάκης

Μέλος
: Μιχαήλ Λέκκας

Μέλος:
Θεόδωρος Φαϊτάκης



09-05-1993 έως 27-05-1995

Πρόεδρος: Εμμανουήλ Καλλιγέρης

Γ.Γραμματέας:  Γεώργιος Ορνεράκης

Αντιπρόεδρος
: Νικόλαος Καλογερής

Ταμίας: Παρασκευάς Βογιατζάκης

Μέλος:
Ιωάννης Κυριανιτάκης

Μέλος
: Μιχαήλ Λέκκας

Μέλος:
Θεόδωρος Φαϊτάκης



28-05-1995 έως 24-05-1997

Πρόεδρος: Γεώργιος Ορνεράκης

Γ.Γραμματέας: Εμμανουήλ Καλλιγέρης

Αντιπρόεδρος
: Νικόλαος Καλογερής

Ταμίας: Παρασκευάς Βογιατζάκης

Μέλος:
Ιωάννης Κυριανιτάκης

Μέλος
: Μιχαήλ Λέκκας

Μέλος:
Θεόδωρος Φαϊτάκης



25-05-1997 έως 05-06-1999

Πρόεδρος: Εμμανουήλ Καλλιγέρης

Γ.Γραμματέας: Γεώργιος Ορνεράκης

Αντιπρόεδρος
¨Νικόλαος Καλογερής

Ταμίας:  Παρασκευάς Βογιατζάκης

Μέλος
:Ιωάννης Κυριανιτάκης

Μέλος
: Μιχαήλ Λέκκας

Μέλος:
Θεόδωρος Φαϊτάκης



06-06-1999 έως 09-06-2001

Πρόεδρος: Εμμανουήλ Καλλιγέρης

Γ.Γραμματέας:  Γεώργιος Ορνεράκης

Αντιπρόεδρος
: Νικόλαος Καλογερής

Ταμίας:  Παρασκευάς Βογιατζάκης

Μέλος:
Ιωάννης Κυριανιτάκης

Μέλος
: Μιχαήλ Λέκκας

Μέλος:
Θεόδωρος Φαϊτάκης



10-06-2001 έως  31-05-2003

Πρόεδρος:
Εμμανουήλ Καλλιγέρης

Γ.Γραμματέας:
Παρασκευάς Βογιατζάκης

Αντιπρόεδρος
: Νικόλαος Καλογερής

Ταμίας
: Γεώργιος Ορνεράκης

Μέλος:
Ιωάννης Νομικάριος

Μέλος
: Μιχαήλ Λέκκας

Μέλος:
Θεόδωρος Φαϊτάκης



01-06-2003 έως 28-05-2005

Πρόεδρος:
Νικόλαος Καλογερής

Γ.Γραμματέας:
Παρασκευάς Βογιατζάκης

Αντιπρόεδρος
: Χρήστος Τσούβαλης

Ταμίας
: Στυλιανός Ξενάκης

Μέλος:
Ιωάννης Νομικάριος

Μέλος
: Μανόλης Φραγγιαδουλάκης

Μέλος:
Θεόδωρος Φαϊτάκης



29-05-2005 έως 02-06-2007

Πρόεδρος:
Νικόλαος Καλογερής

Γ.Γραμματέας:
Νικόλαος Κουκάκης

Αντιπρόεδρος
:  Παρασκευάς Βογιατζάκης

Ταμίας
: Στυλιανός Ξενάκης

Μέλος:
Ιωαννης Κυριανιτάκης

Μέλος
: Μανόλης Φραγγιαδουλάκης

Μέλος:
Θεόδωρος Φαϊτάκης



03-06-2007 έως  09-05-2009

Πρόεδρος:
Νικόλαος Καλογερής

Γ.Γραμματέας:
Νικόλαος Κουκάκης

Αντιπρόεδρος
:  Παρασκευάς Βογιατζάκης

Ταμίας
: Στυλιανός Ξενάκης

Μέλος:
Φώτιος Μοσχανδρέας

Μέλος
: Εμμανουήλ Μαθιουδάκης

Μέλος:
Θεόδωρος Φαϊτάκης



10-05-2009  έως  29-05-2011

Πρόεδρος: Παρασκευάς Βογιατζάκης

Γ. Γραμματέας: Χαράλαμπος Μαρινάκης

Αντιπρόεδρος: Νικόλαος Καλογερής

Ταμίας: Στυλιανός Ξενάκης

Μέλος: Νικόλαος Αμανάκης

Μέλος: Φώτιος Μοσχανδρέας

Μέλος: Θεόδωρος Φα
ϊτάκης



30-05-2011 έως 19-05-2013


Πρόεδρος: Βογιατζάκης Παρασκευάς

Αντιπρόεδρος: Καλογερής Νικόλαος

Γενικός Γραμματέας: Μαρινάκης Χαράλαμπος

Ταμίας: Ξενάκης Στυλιανός

Μέλος: Αμανάκης Νικόλαος

  Μέλος: Μοσχανδρέας Φώτιος

Μέλος: Φα
ϊτάκης Θεόδωρος



20-05-2013 έως 24-05-2015

Πρόεδρος: Βογιατζάκης Παρασκευάς

Αντιπρόεδρος: Καλογερής Νικόλαος

Γενικός Γραμματέας:
Χαβαλεδάκης Γεώργιος

Ταμίας:
Χαριτάκης Θεοχάρης

Μέλος: Αμανάκης Νικόλαος

Μέλος: Φα
Ϊτάκης Θεόδωρος

Μέλος: Ξενάκης Στυλιανός



24-05-2015 έως 28-05-2017

Πρόεδρος: Χαβαλεδάκης Γεώργιος

Αντιπρόεδρος: Καλογερής Νικόλαος

Γενικός Γραμματέας: Βογιατζάκης Παρασκευάς

Ταμίας: Χαριτάκης Θεοχάρης

Μέλος: Αμανάκης Νικόλαος

Μέλος: ΦαΪτάκης Θεόδωρος

Μέλος: Φετοκάκης Κωνσταντίνος

 
Back to content | Back to main menu